نتایج جستجو برای عبارت :

تقدیم به اساتید ارجمندم.

سلام دارم خدمت فامیل ارجمندم جناب حجت‌الاسلام آشیخ جوادآقا آفاقی، یادگار مهربان مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ‌ احمد آفاقی. دیدار امروزشان (۱۹ بهمن ۱۳۹۸) با رهبری. نفر دوم از سمت چپ، ردیف اول. (منبع‌عکس)

جمله‌ی کلیدی سخنان رهبری درین دیدار:
«باید قوی شویم تا جنگ نشود و تهدید دشمن تمام شود.»
بعضی‌ها خوش‌حال و بعضی‌ها هم ناراحت؛ بعضی در فکر تمام شدن مهمانی‌اند و بعضی دیگر چشم دوخته به عید آمده.
سال قبل را می‌دانستم که از افراد گروه اول بودم، از دو پستی که یکسال پیش در همین حوالی نگاشتم می‌گویم و البته آن حال خوشی که در آن مهمانی مبارک سال قبل چشیدم را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنم. آن دو پست یکی شام غریبان اذان بود و دیگری خداحافظ ای عزیزتر از جانم .
امّا امسال ... نمی‌دانم در کدام دسته می‌گنجم! حال تشویش‌ناکی دارم و پریشان. 

پی‌نوش
ممکن است عنوان این پست قدری عجیب به نظر برسد اما موضوع چیست؟
این هفته در کانال ریکز کتابی با عنوان «آموزش علوم برای زندگی روزانه» توسط آقای دکتر محمود امانی طهرانی معرفی شد که در صفحه 28 آن به مبحث جالبی تحت عنوان Playing Fatima’s Rules بر می خوریم که اشاره با تحقیقات انجام گرفته توسط جین لارسن در حوزه برنامه درسی دارد. 
اصل مقاله لارسن تحت عنوان Fatima's Rules and Other Elements of an Unintended Chemistry Curriculum نیز جزو منابع تکمیلی کتاب فوق معرفی شد. توصیه اکید استاد ارجمندم
من الساعات المؤلمة على خادم الحسین(ع) من أصحاب المواكب هی ساعة نفاد ما یستضیف به زوّار الحسین(ع). تراه نشطا مغتبطا مستبشرا ما دام قادرا على تقدیم شیء للزوّار السائرین على أقدامهم إلى أبی الأحرار(ع)، ولكن ما إن ینتهی زاده وتصفرّ یدُه، یخامره شعور هو أشبه شیء بالخجل والانكسار! إن هذا الشعور نفسَه، ولكن بشكل أشدّ، یعتری الشابّ المجاهد فی سبیل الله أیضا إن أصیب بجرح فی جسمه ووجد نفسه عاجزا عن القتال بعد الیوم، فإنها ساعة قاتلة علیه. والله یعلم
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
ما سایه جنگ را دور کردیم!!! ترساندن مردم از جنگ از بین بردن اعتماد ملی و شجاعت یک ملت است!!! استاد ارجمندم  حضرت ایت الله احمد عابدی در درس خارج فقه با موضوع جهاد  در تاریخ 8اسفند ماه ضمن بحث  در باره اصول و قواعد بحث جهاد به نکات بسیار زیبا و ظریفی اشاره کردند که مناسب با برخی از حرف هایی است که برخی دولتمردان در این روزها به اشتباه مطرح می کنند.گزیده ای از سخنان ایشان این است:
امنیت با نظم و قدرت حاصل می شود. اگر قدرت باشد نظم هست وقتی نظم باشد ام
بسم الله الرحمن الرحیم
امروز چهار شنبه هفتم اسفند ماه سال ۱۳۹۸ میباشد امروز روز برگزاری سمینار البته بگم میکرو سمینار ما است ما که میگم دوازده نفری هستیم که در کلاس محتوا سازان هوشمند جناب آقای کیانی، استاد ارجمند شرکت کرده‌ایم و یک تیم ۱۲ نفره را تشکیل داده‌ایم البته من خودم میگم ۱۱ به اضافه یک منظور اینه که یازده نفر خانم به اضافه یک آقا، البته آقای ای هم که حضور دارند همسر یکی از دوستان ارجمندم می باشند خلاصه امروز روز برگزاری این ۱۲ می

مقاله تدوین شده با راهنمایی استاد ارجمندم جناب آقای دکتر باکویی و برگرفته از پایان نامه دکتری
  مقاله برگزیده در دهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی سال 1396

چکیده
بعثت پیامبران باعث ایجاد دگرگونی‌های بنیادی در زمینه‌های مختلف اجتماعی، اخلاقی، اقتصادی و سیاسی شده است که می‌توان از آن به «انقلاب» تعبیر نمود، ازاین‌رو مردمی که به انبیاء ایمان آورده و بر طبق دستورات آن‌ها عمل کنند «انقلابی» خواهند بود؛ لیکن برخی از مردم مؤمن، آگاها
برای من کتابخانه محبوب‌ترین مکان شهر است. حتی هنوز که پس از ده سال به این شهر بازگشته‌ام. این جا اولین عاشقانه‌ها را خوانده‌ و نگاشته‌ام. و حتی ساعتها به انتظار دیدن معشوق نشسته‌ام. و چه جایی می‌تواند برای شروع دوباره زندگی در این شهر بهتر از کتابخانه باشد؟ گرچه دیگر نه نشانه‌ای از معشوق به جا مانده و نه دیگر اثری از آن حس و حال باقی‌است. 
داخل کتابخانه و چینش قفسه‌ها و میزها هیچ تغییری نکرده است. کتابدار هم همان خانم زیبا و خنده‌رویی ا
چه آرام بر منبر سخن تکیه می زنی تا شهابِ ثاقبِ سخن را به سمت اهریمن سکون، پستی و رخوت نشانه کنی ، جواهر کلامت را بر سطحی از تاریکی قرار دادی تا معرفت بگسترانی و رنگ رنگ بهار را هدیه کنی. تو بهار مکرری که با حضور حیات بخش خویش زمستان نادانی را پـــــایان می­ دهی . به سخن که می ایستی پنجـــره ای از امیــــد می گشایی.دغدغه­ ات همیشه این است که حیات بشر، بر مدار ارزش ­ها و کرامت انسانی بچرخد و شناخت خدا، مکتب و دین همت اساسی آدمی باشد و هیچ بیگانه ای
1. دریافت جزوه آموزشی فوراور - نسخه نهایی
کلیپ ها :
2. کلیپ های تصویری مربوط به جزوه ( لینک )
   2-1- کلیپ استارت Welcome to Forever
   2-2- کلیپ موقعیت Opportunity
   2-3- کلیپ نتورک مارکتینیگ Network Marketing
3. لینک تست محصولات فوراور
   3-1- تست آلوئه ورا 1
   3-2- مقایسه خلوص و قدرت سم زدایی آلوئه ورای فوراور با سایر برندهای جهانی
   3-2- تست ابسوربنت سی ( ویتامین سی )
   3-3- تست قرص آرکتیک سی ( امگا 3 )
   3-4- تست قرص نیچرمین
4. دستور مصرف محصولات
   4-1- دستور مصرف کیت سلولیت Toning Kit
با سلام خدمت همکاران محترم
از اینکه کلیه همکاران عزیز و ارجمندم را سلامت و سرزنده می بینم خدا را شاکر و خوشحالم روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم ولی این تجربه بزرگی برای همه بود
امیدوارم انتشار نشدن مطالب را به دل نیگیرید چون نیت بنده در گام اول حفظ سلامت و تندرستی همکاران می باشد و در گام بعد آموزش و راهنمایی می باشد
انشالله از روز شنبه وبلاگ فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و از شنبه با مطالبی متناسب این روزهای کاری استارت خواهیم زد

هفته معلم
چند وقت پیش یکی از
دوستان فرهیخته و شاعره درخواستی داشتند مبنی بر این که توضیح مختصری در خصوص
تفاوت بین "نثر" و " نظم" در قالب یه نوشته یا یک پُست ارائه
دهم. بنده نیزاجابت نمودم. ذهنم به تکاپو افتاد و تعاریفی از این دو مقوله را با
توجه به ذخیره ها و بایگانی های حافظه ام،پیش رویم ترسیم کرد.
یه مدتی بالا و پایین
شان کردم،دیدم کاستی هایی دارد و کفایت امر نمی کند. به تفحص آغازیدم ومطالبی را
تهیه و خواندم.اما در یکی از این لحظات جستجو به مقاله ای از رو

بسم الله الرحمن الرحیم
انّما المومنون الّذین آمنوا  بالله و رسوله ثم لم یرتابوا و جاهدوا باموالهم و انفسهم فی سبیل الله اولئک هم الصّادقون
همانا مؤمنان واقعی آنانند که به خدا و رسول او ایمان دارند و بعد از آن هیچ شک و ریبی در دل وارد نساختند و در راه خدا به مال و جانشان جهاد کردند اینان به حقیقت راستگویان هستند.[قرآن کریم]
پروردگارا توفیق شهادت در راهت و دوری از معصیت و نیّت راست و پاک به همه‌ی ما عنایت فرما، خدایا پایان عمرم را به شهادت خ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها